09 Ajans - Biz Kimiz ?

09 Ajans olarak Aydın’da web tasarım, e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığı hizmetleri sunan yazılım ajansıyız. Firmamız gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek birçok kurumsal firmanın projelerinde yer alarak tasarım ve yazılım projelerini tamamlamış sektörde saygın bir yer edinmiş ve sektörde lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektörde uzun yıllar hizmet veren 09 Ajans en güncel teknolojileri takip ederek müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Yenilikçi olmanın gücüne inanarak çıktığımız bu yolda 09 Ajans ekibi olarak tecrübe ve deneyimlerimizin getirmiş olduğu özgüveni, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışımızı işimize ve iletişimimize yansıtıyoruz.

Sorumluluklarımız

09 Ajans olarak tüm müşterilerimizin dijital platformlarda varlığını güncel yazılım ve yaratıcı tasarımlar ile rakiplerinin arasında gözle görülür bir fark yaratıp kolayca rekabet etmesini sağlamaktır. Firmamız güncel yazılım teknolojilerini güncel tasarım trendlerini ve buna benzer birçok detayı ve teknolojiyi yakından takip ederek tüm tasarım, yazılım, kullanılabilirlik ve performans bakımından en iyi projeyi geliştirerek müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

09 Ajans olarak yalnız dijital platformlarda değil aynı zamanda W3C standartlarında web siteleri tasarlıyoruz ve kodluyoruz bu sebepten dolayı arama motoru yönetim panellerinde hatasız ve düzgün çalışan projelerimizle başarıya ulaştırarak sorumluluklarımızın sadece web tasarım ve yazılım geliştirmek olmadığını biliyor, aynı zamanda müşterilerimize satışta gösterdiğimiz kolaylığı satış sonrasında destek veriyor ve sorumluluklarımızda farkındalık yaratıyoruz.